Keleivių pervežimas į/iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją

Jūsų patogumui, keleivių pervežimus organizuojame kelis kartus per savaitę, darbo dienomis ir savaitgaliais.

Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją:

antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos, Belgijos:

pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

  • Dirbame principu „nuo durų iki durų“, todėl atvažiuosime bet kokiu Jūsų nurodytu adresu ir nuvešime tiksliai ten kur Jums reikia. Keleivius surenkame bei pristatome visuose Lietuvos, Vokietijos, Olandijos ir Belgijos miestuose.
  • Keleiviai su savimi gali vežtis iki 2 lagaminų. Jeigu norite pasiimti daugiau lagaminų ar kitų krovinių, privaloma apie tai informuoti iš anksto.
  • Užtikriname, jog pervežimas bus saugus, kadangi vairuotojai turi ilgametę vairavimo patirtį visoje Europoje, o tuos pačius maršrutus renkamės jau daugelį metų… Patikėkite, mes pažįstame kiekvieną kelią ir posūkį!
  • Norėdami pasirūpinti Jūsų saugumu, visus savo pervežiamus keleivius, kelionės metu, nemokamai apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Vidutiniškai kelionės į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją užtrunka apie 24 Kelionės metu kas 2-3 val. vyksta sustojimai poilsio aikštelėse, kuriose yra kavinės, tualetai. Jeigu yra būtinybė, vairuotojas visuomet sustos artimiausioje aikštelėje pagal jūsų prašymą. Mes išsiskiriame tuo, jog mūsų maršrutai visuomet būna trumpi, kadangi išvykimo dienomis išvažiuoja keli mikroautobusai įvairiomis kryptimis.
  • Vežame tik su techniškai tvarkingais ir komfortabiliais 8 vietų mikroautobusais. Suprantame, jog atstumai yra gan ilgi, o keleiviams kelionės metu komfortas yra labai svarbus. Dėl šios priežasties, visos mikroautobuso sėdynės yra atlenkiamos, todėl kelionės metu galėsite patogiai įsitaisyti ir pasnausti. Jūsų patogumui duosime nemokamus pledukus apsigaubimui ir šilumai. Taip pat primename, jog visuose mikroautobusuose yra sumontuoti DVD grotuvai bei įmontuotos oro kondicionavimo ir šildymo sistemos „Webasto”. Jums tikrai nereikės jaudintis dėl netinkamos temperatūros mikroautobuse. Keliausite saugiai, ramiai ir patogiai!
  • Keliaujate su grupe žmonių? Puiku! Kadangi keleivių grupėms visuomet pritaikome nuolaidas. Esant pageidavimui kelionės datas deriname ir asmeniškai.


MB Linobusas pasilieka teisę organizuoti keliones pagal savo nuožiūrą ir perduoti (perleisti) savo kolegoms vežėjams, bet nekeičiant kelionės kainos.