Krovinių ir motorinių transporto priemonių pervežimas

Jūsų patogumui, krovinių pervežimus organizuojame kelis kartus per savaitę, darbo dienomis ir savaitgaliais.

Kiekvieną savaitę iš Lietuvos vykstame į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją:

antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos, Belgijos į Lietuvą:

pirmadieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

  • Vežame įvairių dydžių krovinius (baldus, įrenginius, buitinę techniką). Krovinių dydis turi siekti ne daugiau kaip 14 m3 ir 1200 kg.
  • Jūsų patogumui, teikiame ne tik krovinių pervežimo paslaugas, bet ir perkraustymo. Pasitelkę dviejų stiprių vyrų pagalbą, galėsime padėti sunešti krovinius į reikiamą vietą. (Užsisakant papildomą perkraustymo paslaugą reikia susitarti iš anksto).
  • Taip pat transportuojame motorines transporto priemones – motociklus, keturračius, žoliapjoves. Norite užsienyje nusipirkti automobilį ar kitą transporto priemonę? Mes puikiai mokame vokiečių kalbą, todėl maloniai galėsime Jums pagelbėti ir tarpininkauti perkant transporto priemonę.
  • Užsienyje radote motorinę transporto priemonę, kurią norite įsigyti? Tačiau ji yra skubiai parduodama, o jūs abejojate ar tarptautiniu pervedimu, pinigai pardavėją pasieks laiku? Nesijaudinkite, nes mes už Jūsų transporto priemonę galime apmokėti savo lėšomis. Jums tiesiog reikia su mumis susisiekti, o apmokėjimu už jūsų prekę pasirūpinsime mes.
  • Jūsų daiktais rūpinamės kaip savais, dėl to Jūsų kroviniai bus pristatyti saugiai ir laiku jau sekančią dieną!