Siuntų pervežimas

Jūsų patogumui, siuntų pervežimus organizuojame kelis kartus per savaitę, darbo dienomis ir savaitgaliais.

Siuntas  į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją vežame reguliariai tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Siuntas iš Vokietijos, Olandijos ir Belgijos vežame reguliariai tris kartus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

  • Pervežame įvairiausių tipų siuntas bei nestandartinių dydžių krovinius į ir iš Vokietijos, Belgijos ir Olandijos.
  • Vykdome tarptautinius perkraustymus į ir iš Vokietijos Belgijos ir Olandijos. Asmeniškai su Jumis suderinsime pasikrovimo datą, laiką ir kitas Jums svarbias perkraustymo aplinkybes ir detales.
  • Jūsų patogumui, siuntas stengiamės pristatyti Jūsų nurodytu adresu arba į abiejų pusių bendru sutarimu pasirinktą tašką.
  • Jūsų daiktais rūpinamės kaip savais, dėl to Jūsų siuntos ir kroviniai bus pristatyti saugiai ir laiku jau sekančią dieną!
  • Užsisakinėjate prekes internetu užsienio šalyse, tačiau neturite galimybės jų atsiimti? Galime nupirkti ir parvežti įvairius daiktus iš internetinių parduotuvių ar skelbimų tinklalapių. Asmeniškai susisieksime su pardavėju, apmokėsime už prekę ir pristatysime ją Jums.

DĖMESIO: nevežame neleistinų medžiagų – narkotikų, alkoholio, tabako gaminių. Taip pat elektronikos įrangos, dviračių, juvelyrinių dirbinių, neturinčių dokumentų.